Співробітники Головного управління розвідки Міноборони України шукають місцезнаходження керівного складу окупаційних військ в Енергодарі.
За інформацією ГУР, розвідники звертаються до мешканців міста Енергодар Запорізької області та прилеглих територій.
«Терміново просимо повідомити нам:
— точне розташування пунктів дислокації та адреси проживання окупаційних військ (бажане геоприв’язування з координатами),
— місця проживання керівного складу окупаційних військ (бажане геоприв’язування з координатами),
— місця розташування та маршрути пересування військової техніки,
— точні дані місцевих колаборантів, які перейшли на бік ворога (адреса проживання та знаходження, геоприв’язуваня з координатами, ПІБ, посади та місце праці до 24 лютого 2022 року та посади, займані зараз),
— осіб, які “співчувають” окупантам та інших прибічників окупаційної влади», — йдеться у повідомленні.
Крім того, розвідники особливу увагу просять звернути на працівників “Росатому”, інших присланих з РФ службовців та фахівців.
«Повідомляйте їхні посади, ПІБ, адреси місць роботи та проживання, а також номери та марки транспортних засобів, якими вони пересуваються, та маршрути пересування», — повідомляє ГУР.
Нагадаємо, днями запорізька прокуратура оголосили підозру депутату Запорізької обласної ради, який «розтринькав» кошти на будівництві тепломереж для військової частини.
За інформацією Запорізької обласної прокуратури, депутату облради від партії «Опозиційна платформа – За життя» повідомлено про підозру у розтраті чужого майна, вчиненого у великих розмірах, та службовому підроблені (ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).
За даними слідства, у жовтні 2019 року між держпідприємством та товариством, посаду директора якого на той час обіймав депутат, укладено договір про будівництво внутрішньомайданчикових мереж теплопостачання на території однієї з військових частин іншої області.
Підозрюваний, розуміючи, що на території військового об’єкту укладено труби гіршої якості та значно дешевші ніж за договором, а обсяг робіт згідно з договірними умовами фактично не виконаний, підписав документи з недостовірними даними про їх завершення.
Такі дії стали підставою для незаконного перерахування майже 300 тис грн бюджетних коштів на рахунок підрядної організації та спричинили Міністерству оборони України шкоду у великому розмірі.