• Головна
  • Контакти
  • Про нас
Forpost
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
Forpost
Результату немає
Переглянути всі результати
Головна ВІЙНА

ЗСУ отримали «Бандеромобілі»

від redaktor_news
23.05.2022
В ВІЙНА, Головне, Новина дня, НОВИНИ, ОБЩЕСТВО, ПОДІЇ
0
13
Поділилося
336
Переглядів
FacebookTwitter

Славнозвісні «Бандеромобілі», яких так бояться окупанти, уже працюють в Збройних Силах України.Вони оснащені американськими автоматичними гранатометами Mark 19 — справді страшний сон окупантів

Попереднє повідомлення

Стала відома дата завершення освітнього процесу в школах Запоріжжя

Next Post

На Запоріжжі окупанти вимагають у підприємців «відкати»

Next Post

На Запоріжжі окупанти вимагають у підприємців "відкати"

Погода
Запоріжжя

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua

«Форпост» - це відкрита і незалежна медіаплатформа. Ми публікуємо найцікавіші новини, найкращі статті запорізьких журналістів, найцікавіші розслідування і чесну аналітику. «Форпост» цінує час своїх читачів, тому ми відбираємо і розміщуємо тільки найважливішу інформацію про події Запоріжжя та області.

Матеріали з позначкою «Ad» розміщені на правах реклами.

При передруці матеріалів посилання на «Форпост.Медіа» обов'язкове. Якщо ви, дорогі колеги, вкраде наш матеріал, колектив «Форпост.Медіа» зустріне вас ввечері в темній підворітті і легенько пожурить. Дякую за розуміння.

E-mail: forpost.media@gmail.com

  • Головна
  • Контакти
  • Про нас

© 2025 Forpost.media

Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНА
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ

© 2025 Forpost.media