Ірина Пірогова — о ртутных лампах и молчаливом одобрении депутатов

73

Блогер Ирина Пирогова написала эмоциональный пост о ртутных лампах и проблемах, с этим связанных.

«Близько місяця тому я зверталася до міської депутатської екокомісії з пропозицією розглянути (ну розгляньте, будь ласка!) питання утилізації ртутьвмісних ламп з підприємств комунальної сфери (школи, численні управління та департаменти, всілякі КП). На жаль (не без допомоги мабуть надзвичайно зацікавлених? осіб) питання замилилося — перевели «стрєлки» на якісь чергові дозволи, вартість ртуті?!, навіть зачепилося за репутаційні ризики для посадових осіб. Які ж ризики можуть бути в безпечній утилізації ртутьмісних відходів?
А я скажу які — безпосередні для нашого здоров»я! Ось яка цікава світлина (вибачте за подробиці комунального життя) — розтрощені ртутні лапми просто у дворі житлового будинку по вул. Сталеварів. Чоловік виніс ці кляті лапми. викинув у смітник та ще й розтрощив. Кричу — Чоловіче, що ви робите?!!! це ж ртуть!! …ну поки я дістала свій телефон, мужчіна звісно зник. А лампи залишилися.
Ви думаєте, це поодинокий випадок?! ПОМИЛЯЕТЕСЬ! ртуттю дихають усі — і комерсанти від екології і я, і ви. Хоча ні копійки ні репутаційки не отримуємо.
Хочу знову попитати нашу комісію — ну як там з лампами? Може вже досить носитись з пошуком блох, а нарешті розглянути питання поводження з небезпечними відходами?!!!»
13237748_1639475693030613_8412408010900303347_n

Загрузка...