Игорь Артюшенко – о торжестве украинского правосудия

179

Запорожский нардеп Игорь Артюшенко уверен, что правосудие неотвратимо настигнет каждого преступника.

Один з основних принципів правової демократичної держави – невідворотність покарання.

Рано чи пізно воно спіткає кожного злочинця, незалежно від статусу і займаної посади, давності скоєння чи тяжкості злочину.

З моменту призначення нового обласного прокурора восени минулого року запоріжці бачать системну роботу в боротьбі з організованною злочинністю і корупціонерами як минулої, так і нинішньої міської влади, що вже дає позитивний результат.

Цей факт підтверджують і сухі цифри, які Валерій Романов озвучив під час звіту за вісім місяців роботи – наразі відсоток розкриття скоєних вбивств складає 91,5%, на 16% зменшився показник вчинення особливо тяжких та на 26% – тяжких злочинів. За 8 місяців 2017 року розкрито 9 умисних вбивств, скоєних у минулі роки, і це є одним з найкращих показників по державі.

Сьогодні на брифінгу в Запоріжжі Генеральний прокурор Юрій Луценко розповів про хід розгляду найрезонансніших справ. Цілий ряд вручених підозр та викритих злочинів.

Але однією з найприємніших новин для мене було вручення підозри одній з головних тітушок Запоріжжя – екс-меру Запоріжжя Олександру Сіну. Поки що – за незаконне відчуження землі.

Але я впевнений, що це тільки вершина айсбергу його проблем з законом. Вже надто зухвало колишній міський голова тішився наданою владою, створивши собі довжезний шлейф з корупційних схем.

Тож, пане Сін, недовго вам залишається насолоджуватись теплим морем та солодким життям одеського бізнесмена, куди ви ганебно втікли. Одного дня доведеться замінити шезлонг на нари.

А ми продовжимо будувати демократичну країну з тими, для кого Закон – не пусте слово. І українське правосуддя нам в цьому допоможе.

Закон і справедливість!))

Читайте в Facebook…

Загрузка...