Фото дня: запоріжці вшанували пам’ять українського Кобзаря

100
Фото - прес-служба ЗОДА
З нагоди 205-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка у Запоріжжі відбулося урочисте покладання квітів до погруддя видатного письменника. 

Кожен українець, від малого до великого, знає історію життя видатного поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча – Тараса Григоровича Шевченко. Не вистачає слів, щоб описати внесок Кобзаря в життя України під час поневолення нашого народу Російською імперією. Національний герой і символ держави – ось що говорять про Шевченко українці сотні років. Ім’я Шевченка стало невіддільним і від Запоріжжя, Хортиці, Дніпра. Великий Кобзар присвятив нашому краю десятки своїх творів, де оспівував Запорозьку січ, легендарну Хортицю, Великий Луг.

Сьогодні, 9 березня, з нагоди 205-ої річниці з дня народження Тараса Григоровича, у Шевченківському районі міста відбулось урочисте покладання квітів до його погруддя. У заході взяли участь представники міської та обласної ради, громадські організації, активісти. Учасники свята слухали та переосмислювали пісні на вірші Тараса Шевченка у виконанні вихованців запорізьких навчальних закладів. Тарас Шевченко завжди мріяв жити у сильній та вільній Україні. Наразі цього прагнуть всі українці! Завершився мітинг покладанням квітів до його пам’ятника.

Фото – прес-служба ЗОДА

загрузка...