Цього разу для армійців не створювали спецдільниць для волевиявлення, як це було під час президентських виборів.
В зв’язку з відсутністю спецдільниць багатьом військовослужбовцям, які перебувають в зоні ООС, не вдасться проголосувати. Про це в ефірі «5 каналу» розповів заступник голови ради резервістів Мирослав Гай.
«Думаю, що голосування відбудеться, але вже є певні проблеми. Бо спецдільниць для військовослужбовців немає, як це було на президентських виборах. Тобто багато хто з військовослужбовців не проголосує», – пояснив Гай.
Заступник голови ради резервістів також висловив переконання, що РФ не дотримуватиметься правил оголошеного режиму тиші.
«Україна ініціювала за ці роки більше 21 перемир’я. Жодне з них не було дотримано. Статистика й історичний досвід перемир’я з РФ говорить не на його користь. Дай Боже, що буде якась тиша. Але думаю, що ситуація швидко поміняється, якщо Росія вирішить, що їй вигідніше порушити це перемир’я. Вони зганяли техніку не для того, щоб влаштовувати якесь там «хлібне» перемир’я», – наголосив Гай.
Позачергові вибори до Верховної Ради розпочалися в Україні. О 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, і працюватимуть вони до 20:00. Голосування відбувається за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками представлено 22 політичні партії. А у мажоритарних округах балотується понад три тисячі кандидатів.
Військовослужбовці, які тримають оборону на передовій, голосують разом із місцевим населенням на цивільних виборчих дільницях.