Фірма, екс-власниця якої задіяна в дружній “Запоріжсталі” організації, отримала підрядів на понад 40 мільйонів

87

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради за результатами тендеру 8 липня уклав угоду з ТОВ “Ділайн інжиніринг” на ремонтні роботи вартістю 3,9 млн грн.

Інформація про це міститься у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Відтак, фірма має до кінця грудня цього року виконати капітальний ремонт приміщень інклюзивно-ресурсного центру по вул. Світлій, 16-А: замінити покрівлю, улаштувати подовідвід, пандуси; відремонтувати систему каналізації, опалення, вентиляції, гарячого та господарсько-питного водопроводів, електроосвітлення та електроустаткування, встановити кондиціонери, тощо.

Єдиним конкурентом ТОВ “Ділайн інжиніринг” на тендері виступило ТОВ “Ерін буд” з дорожчою на 1611 грн пропозицією. Під час аукціону учасники не знижували вартості своїх пропозицій.

Варто зазначити, що ТОВ “Ерін буд” у складі тендерної документації подало довідку про матеріально-технічну базу, в якій було вказано техніку, яка призначена для виконання дорожніх робіт: екскаватор-навантажувач зі встановленим гідромолотом, самоскиди, каток дорожній та автокран.

Запорізьке ТОВ “Ділайн інжиніринг” належить Юрію Величку та Михайлу Морозову. До початку 2018 року фірма мала назву ТОВ “Юридичний центр “Аудит Лекс” та належала Світлані Погрібній. При ній було призначено директором Богдана Хижняка, який обіймає цю посаду до сих пір.

Світлана Погрібна наразі значиться уповноваженою особою ГО “Запорізька скеля”. Згідно реєстру громадських об’єднань, до керівних органів організації окрім інших входять:

Олександр Онищенко – помічик депутатки міськради від”Опозиційного блоку” Ніни Гурської;

Сергій Чичило – співвласник ТОВ “Запорізький завод комплексних сплавів” разом з ТОВ “ЗСС”, яким володіло ТОВ “Торговий дім заводу “Запоріжсталь”, а наразі володіє Алла Шкурко – кінцева бенефіціарка ТОВ “Металургійний заводу “Запоріжсталь”;

Валерій Мостовий – голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району. Керівник районної організації “Опозиційного блоку”;

Олександр Воронцов – депутат міськради від “Опозиційного блоку”.

Роман Омельянович – заступник міського голови Володимира Буряка та керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міської ради.

При цьому, ГО “Запорізька скеля” регулярно перемагає в конкурсі “Ми – це місто”, який проводить комбінат “Запоріжсталь”.

Усього з липня 2018 року ТОВ “Ділайн інжиніринг” отримала 28 підрядів загальною вартістю 42,5 млн грн, з яких 13 загальною вартістю 3,05 млн грн було отримано без проведення конкурсних процедур: в основному від установ зі структури Запорізької міської ради.

Джерело: Наші Гроші. Запоріжжя

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...