Мама загиблої Насті Ковальової з Запоріжжя в програмі “Стосується кожного” розповіла подробиці трагедії – відео

4178

Вчора, 12 серпня у ефірі програми «Стосується кожного» темою ефіру стала трагедія 22-річної Анастасії Ковальової, яка постраждала від рук свого коханого Віталія Чайковського.

У ефірі програми мама Насті та її подруга розповіли, що в день, коли сталася трагедія, подруги пішли на пляж. Віталій спочатку відпустив її, проте незабаром почав надсилати повідомлення з погрозами. Настя сфотографувала йому порожній пляж і запросила хлопця відпочити разом.

Пізніше у студії з’явилися батьки зловмисника, свого сина не засуджують, а навпаки вважають, що все сталося “випадково”. Як зазначила мама Насті, батьки Віталія не приїжджали до дівчини в лікарню.

На думку родичів, саме цей інцидент спровокував їх трагічну сварку, ввечері того ж дня увечері Віталій облив бензином Настю і підпалив.

Нагадуємо, на початку липня, в Хортицькому районі під час сварки чоловік облив дівчину бензином й підпалив її, вона отримала майже 90% опіків тіла. Запоріжці були шоковані після оприлюднення інформації, більшість намагалися допомогти бідолашним батькам. На жаль, дива не сталося.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...