У Запоріжжі розпочинається масштабний ремонт зливової каналізації

143

З 13 серпня у Запоріжжі починаються роботи з капітального ремонту зливової каналізації на перехресті проспектів Соборного та Металургів. Головна мета робіт – усунення аварійної ситуації, яка могла спричинити руйнування дороги та прилеглих будинків.

Ділянка дороги на перехресті проспектів Соборного та Металургів довгий час знаходилася під загрозою руйнування. Причина – аварійний стан зливової каналізації. Через постійні підтоплення на дорозі почали з’являтися провали, а будівля поруч стала просідати. В результаті це могло призвести і до руйнування прилеглих будинків.

Для попередження аварійної ситуації було прийняте рішення почати ремонт. Роботи стартують сьогодні. Підрядники перекриють рух транспорту на ділянці, де вестимуться роботи. Відзначимо, рух транспорту буде перекрито на ділянці проспекту Соборного (смуга від проспекту Металургів у напрямку площі Запорізької), а також частково на перехресті проспектів Соборного та Металургів. Рух транспорту, об’їзд місця проведення робіт буде організовано згідно з встановленими дорожніми знаками.

загрузка...