На одній із вулиць Запоріжжя з’явиться дитячий майданчик та оновлять тротуари і дорожнє покриття

1353
У 2018 році запланована масштабна реконструкція вулиці Шкільної (Олександрівський район). Городяни неодноразово зверталися з проханням привести до ладу цю територію.

Як повідомляє портал міської ради, у цьому році на вулиці Шкільна (ділянка від вулиці Фортечної до виїзду на Набережну магістраль) буде облаштоване нове дорожнє покриття з велодоріжкою. Окрім того, реконструкції підлягатимуть тротуари, зелена зона, з’явиться новий дитячий майданчик та паркувальні кишені. В майбутньому також планують зробити зупинкові клмплекси.

– Я працюю в міській стоматологічній поліклініці №2 вже близько 15 років. Багато років дорога тут погана. Поліклініка обслуговує весь Олександрівський район. Пацієнти неодноразово скаржилися на стан дороги. Дуже велике прохання реконструювати цю ділянку, щоб люди могли підійти і під’їхати до поліклініки, – розповіла співробітник міської стоматологічної клініки №2 Тамара Карпушева.

Вчора, 20 лютого, відбулася виїзна нарада на об’єкт реконструкції. Як зазначає Голова районної адміністрації по Олександрівському району Валерій Мостовий, на цьому тижні буде запущений тендер, для пошуку компанії, яка виконуватиме замовлену роботу. Після укладення договору з переможцем тендера, почнуть роботи з реконструкції. Окрім того, для зручності жителів, буде опрацьовуватися питання про можливість продовження транспортного маршруту на даній ділянці дороги.

Об’єкт  планують здати до кінця поточного року.

Читайте також: У Запоріжжі палала багатоповерхівка — є загиблий

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...