Пенсії платитиме Україна, а податки фінансуватимуть тероризм: Порошенко про загрози зняття економічної блокади з ОРДЛО

0
Поділилося
0
Переглядів
Неврахування позицій порушення економічних прав України і можливе скасування рішення РНБО є схожим на капітуляцію.

Таку думку висловив 5-й президент України Петро Порошенко під час брифінгу в четвер, 6 червня.

«Ми ніколи не намагалися відділити економічним бар’єром окуповані території. Фактори, які стали приводом для блокади: де-факто конфіскація державної і приватної власності на окупованих територіях; переведення із гривневої в рубльову зону населення і підприємств; виведення з податкового режиму підприємств, які працювали на окупованих територіях. Тобто пенсії мешканцям окупованих територій має платити Україна, а податки вони будуть спрямовувати на фінансування тероризму. Така постановка питання протирічить міжнародному праву»,заявив Порошенко.

Він наголосив, що неврахування цих позицій і можливе скасування рішення РНБО, якщо це містилося в директивах президента Зеленського, є схожим на капітуляцію.

«Якщо ми співпрацюватимемо і дозволимо торгувати товарами зі вкрадених підприємств, це призведе до скасування міжнародних санкцій. Мир на умовах капітуляції – це не мир, а капітуляція», – додав Порошенко.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що на наступному засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську обговорять ініціативу представника України Леоніда Кучми про зняття економічної блокади з тимчасово окупованих районів Донбасу.

Повний запис виступу Петра Порошенка дивіться тут:

загрузка...
Next Post
Загрузка...
Погода