Заява з Мінська – «не стріляти у відповідь»: Валерій Прозапас про реакцію військових

1553

Сьогодні, 6 червня в ефірі 5 телеканалу учасник АТО, офіцер запасу Валерій Прозапас розповів про загрози зняття економічної блокади з ОРДЛО та реакцію військових на мінські домовленості.

– Як військові сприйняли заяву з Мінська щодо 19 червня буде на папері прописано варіант не стріляти у відповідь?

– «Так, вже спілкувався. Чесно кажучи всі шоковані, ніхто не знає, як на це реагувати. Сподіваюся, що це залишиться на рівні тестування суспільної думки й таку дурню ніхто не буде імплементувати»,розповів Валерій Прозапас.

– Тобто Ви думаєте, що все-таки тестують, а подивляться на реакцію суспільства і можливо змінять свій варіант?

«Дуже на це сподіваюся. Тому, що це історія 2014 року, щоб ми не відкривали вогонь. Поки ми не почали відкривати вогонь українські території спокійно захоплювалися… Згадайте Волноваху та Крим. Коли українці не відповідали на дії ворога – ми програвали, як тільки почали чинити спротив, то одразу почали повертати свої території. Чому зараз нас хочуть повернути у 2014 – не зрозуміло. Ми, як військові не реагуємо поки на слова і паніку не розводимо. Якщо ж це буде написано, то наслідки спрогнозувати складно»,зазначив офіцер запасу.

Офіцер запасу зазначив, що це може бути цілеспрямована робота для того, аби хаотизувати українське суспільство:

– «Я вважаю, що на ці речі зараз мають реагувати, ті державні установи, які ще не зрадили. Тобто має дати оцінку Парламент, спецслужби, РНБО. Якщо заговорить вулиця, це буде крок до тієї громадянської війни, яку так хоче бачити в Україні Кремль і його посіпаки тут».підсумував Валерій Прозапас.

загрузка...