У Запоріжжі правоохоронці будуть збирати інформацію про всі автомобілі на “євробляхах” (фото)

725
Фото - UkrMedia
В обласній державній адміністрації відбулося засідання ради оборони Запорізької області. Під час засідання, правоохоронцям та органам виконавчої влади дали доручення щодо збору інформації про автомобілі з іноземною реєстрацією, що експлуатуються на території регіону, та їх користувачів.

Голова ЗОДА Костянтин Бриль нещодавно повідомляв, про безвідповідальність водіїв на «євробляхах» та можливі варіанти вирішення нагального питання, щодо контролю таких автомобілів у запорізькому регіоні. Під час проведення наради, з радою оборони Запорізької області, Костянтин Іванович наголосив, що збільшення кількості випадків порушення митного законодавства та рівня аварійності на дорогах області потребує негайного врегулювання.

– Значна частина легкових автомобілів з іноземною реєстрацією, якими користуються українці, – це автомобілі без відповідної реєстрації в сервісних центрах МВС. При цьому їх використання негативно впливає на рівень аварійності на дорогах області, а притягнення до відповідальності винуватців ДТП стає практично неможливим. Нагальною також є проблема  внесення автомобілів, які порушують митне законодавство та вже перебувають у розшуку, до автоматизованої інформаційної пошукової системи відеофіксації транспортних засобів з розпізнаванням номерних знаків та перевірки їх за розшуковими реєстрами «Рубіж», які встановлені на п’яти  поліцейських станціях патрульної поліції у Запорізькій області. Крім цього, автомобілі з іноземною реєстрацією активно використовуються для перевезень пасажирів на таксі, в результаті чого порушуються правила здійснення господарської діяльності, – зазначив  Костянтин Бриль.

 
Фото - http://www.zoda.gov.ua

Запорізькі правоохоронці повідомили, що за січень-травень 2018 року, у Запорізькій області зареєстровано 47 правопорушень водіїв “євроблях”, 4 з яких – кримінального характеру. З початку року, в регіоні сталося 84 ДТП за участю автомобілів з іноземною реєстрацією, 24 з них – з травмованими особами, у яких загинули 5 осіб, а 42 особи отримали тілесні ушкодження. У семи випадках водії, які керували цим автотранспортом, зникли з місця ДТП. Запорізькою митницею ДФС протягом 2017 – 2018 року було заведено 433 справи про порушення громадянами митних правил, щодо транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Для того, щоб врегулювати ситуацію, яка сформувалася в запорізькому регіоні, Управлінню патрульної поліції, Національної поліції, регіональному сервісному центру МВС, митниці ДФС, Державній прикордоній службі в Запорізькій області, дали доручення щодо збору інформації про автомобілі з іноземною реєстрацією, що експлуатуються на території регіону, та їх користувачів.

Управління патрульної та Національної поліції в Запорізькій області, посилать контроль за автівками на “євробляхах”. Надалі, поліцейські будуть здійснювати перевірку таких автомобілів з подальшим внесенням інформації про водія до внутрішньої бази данних. Запорізька митниця ДФС буде документувати факти підробки документів автомобілів на єврономерах.

Костянтин Бриль також закликав усіх водіїв, що користуються транспортними засобами на так званих «євробляхах», зареєструвати свої автомобілі, повідомляє прес-служба ЗОДА.

Читайте також: Від погроз до дій: влада Запоріжжя таки закриє бізнес чоловіка з інвалідністю і активіста майдану

загрузка...