«Тут читаємо, тут не читаємо, тут рибу завертаємо» — Тетерук про позицію Зеленського в Конституційному суді

1665
Народний депутат Андрій Тетерук розповів, що «ледве стримувався», коли слухав виступ представника президента Зеленського в Конституційному суді у справі щодо розпуску Верховної Ради.

Про це Тетерук, який є одним з авторів подання до КС, заявив в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

«Я не хотів, скажімо, під час судового засідання ображати представника президента, але я ледве стримався, аби під час виступу не порівняти його манеру ведення аргументованого захисту, знаєте, такою репризою (російського гумориста Володимира — ред.) Винокура: «Тут читаємо, тут не читаємо, тут — рибу завертаємо», сказав депутат.

Він зазначив, що в нього виникло враження, що представник Зеленського вважав, що одну норму можна використовувати, а іншу — ні.

«Знаєте, його аргументація була цілком очевидною і дуже слабкою юридично. На біле казати чорне, а на чорне казати біле і намагатись переконати , скажімо, емоційною складовою, що це є правдою»,вважає Тетерук.

Також він припустив, що найімовірніше суд винесе рішення упродовж 10 днів, але допустив, що розгляд може продовжитися майже до кінця місяця.

11 червня Конституційний суд проводив засідання щодо указу президента про розпуск Ради. Близько 18:00 суд продовжив засідання, але у закритому режимі.

Нагадаємо, президент Зеленський прийшов на засідання Конституційного суду, де розглядається законність його указу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...