Forpost
Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • FACEBOOK
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • FACEBOOK
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
Forpost
Результату немає
Переглянути всі результати
Головна Головне

У МОЗ пояснили, чому в супермаркетах зараз не можна продавати одяг і товари не першої необхідності

2021/01/08
В Головне, НОВИНИ, ОБЩЕСТВО, УКРАЇНА
0
Поділилося
3
Переглядів
FacebookTwitter
Раніше від карантину найсильніше страждали спеціалізовані магазини, зазначив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

В уряді пояснили торгові обмеження, що ввели в Україні під час зимового локдауну з 8 по 24 січня. Відповідне повідомлення з‘явилося на урядовому порталі.

Зокрема, забороняється діяльність побутових магазинів. У той же час дозволена торгівля харчовими продуктами, в магазинах і супермаркетах, де не менше 60% площі — призначено для торгівлі харчовими продуктами, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням і засобами захисту рослин. Продаж інших груп товарів дозволяється тільки зі здійсненням адресної доставки замовлень.

Заступник Міністра охорони здоров’я — головний санітарний лікар Віктор Ляшко зазначив, що головною метою нових карантинних обмежень є зменшення мобільності людей і, як наслідок, зменшення захворюваності.

Він також пояснив, чому обмеження мають саме такий формат.

«До попередніх карантинних обмежень, які застосовував уряд, у представників бізнесу виникали питання. Наприклад, чому ті ж іграшки дозволялися до продажу в супермаркетах, які торгують в основному продуктами харчування, а в спеціалізованих іграшкових магазинах не дозволялися. Такі ж питання були і до одягу, взуття, посуді і т.д», — зазначив Ляшко.

Головний санлікар наголосив, що все це — не є предметами першої необхідності, але їх наявність в супермаркетах призводила до того, що люди їхали в них виключно за іграшками, одягом, взуттям, посудом та іншим, а не за продуктами. Так порушувався принцип карантинних обмежень, пише УНІАН.

«До того ж це було порушенням конкурентних умов між різними формами торгівлі, і страждали саме спеціалізовані магазини», — підкреслив чиновник.

Керівник МОЗ Максим Степанов зазначив, що карантинні заходи, в частині торгівлі, обмежують прийом відвідувачів на торгових площах. Тоді як, наприклад, в кіосках прийому відвідувачів не передбачається.

«Постанова не передбачає припинення такої діяльності, тому з кіосків можна торгувати і кавою, і цигарками, і батарейками», — зазначив міністр.

Що стосується продажу тютюнових виробів в межах торговельних площ супермаркетів, то вони не підпадають під заборону.

Читайте також: МОЗ України повідомив, що найближчого тижня підпише договір на поставку вакцини від COVID-19 «з іншими виробниками»

ПоділітьсяTweet
загрузка...
Next Post
8 пожежних машин гасили вогонь у житловому будинку в Запоріжжі (ФОТО)

8 пожежних машин гасили вогонь у житловому будинку в Запоріжжі (ФОТО)

I рівень небезпеки: в Запорізькій області оголошено штормове попередження

I рівень небезпеки: в Запорізькій області оголошено штормове попередження

Загрузка...
Погода
Запоріжжя

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua

ПРО НАС

«Форпост» — це відкрита і незалежна медіаплатформа. Ми публікуємо найцікавіші новини, найкращі статті запорізьких журналістів, найцікавіші розслідування і чесну аналітику. «Форпост» цінує час своїх читачів, тому ми відбираємо і розміщуємо тільки найважливішу інформацію про події Запоріжжя та області.

Матеріали з позначкою «Ad» розміщені на правах реклами.

При передруці матеріалів посилання на «Форпост.Медіа» обов’язкове. Якщо ви, дорогі колеги, вкраде наш матеріал, колектив «Форпост.Медіа» зустріне вас ввечері в темній підворітті і легенько пожурить. Дякую за розуміння.

E-mail: forpost.media.zp@gmail.com

Канал Telegram 

КАТЕГОРІЇ НОВИН

  • Новини
  • Україна
  • Політика
  • Кримінал
  • Краще з Facebook
  • Інтерв’ю
  • З життя
  • Гарне відео
  • Події
  • Статті
  • Фото дня
  • Історії кохання
Menu
  • Новини
  • Україна
  • Політика
  • Кримінал
  • Краще з Facebook
  • Інтерв’ю
  • З життя
  • Гарне відео
  • Події
  • Статті
  • Фото дня
  • Історії кохання

ОСТАННІ НОВИНИ

На Запоріжжі рашисти облаштовують другу лінію оборони

На Запоріжжі рашисти облаштовують другу лінію оборони

19.05.2022
235
Пересуватися у Мелітополі небезпечно: окупанти крадуть людей

В Мелітополі стався вибух біля комендатури рф

19.05.2022
71
Оперативна ситуація щодо російського вторгнення на території Запорізької області

Оперативна ситуація щодо російського вторгнення на території Запорізької області

19.05.2022
63
Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНА
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • FACEBOOK
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ

© 2021 Forpost.