Запорізька мерія ігнорує порушення, задля надходження грошей в місцевий бюджет – фото

238
Сьогодні, 7 лютого, на позачерговій сесії Запорізької міської ради, депутати розглядали питання передачі землі, УПЦ Московського патріархату під будівництво супермаркету. Один із зазначених 3-х пунктів у справі вже було прийнято і дану ділянку розділили на 2 частини. 

Раніше ми повідомляли, що Запорізька УПЦ Московського патріархату передала відведену їй землю під будівництво храму Священномученика Петра Митрополита Крутицького супермаркету “АТБ”. В свою чергу, депутати прийняли рішення офіційно поділити територію на 2 частини. Більшу ділянку планують залишити церкві а менша відійде під користування “АТБ”. Цю інформацію повідомив запорізький депутат БПП “Солідарність” Андрій Согорін.

Демократичні фракцій зазначили, що на сесії було запропоновано подати позов до суду та відмінити рішення, щодо виділення ділянки у зв’язку із нецільовим користуванням. Проте, мер міста, разом з більшістю у міській раді, аргументуючи тим, що судові процеси можуть затягнутися на роки відхилила дану пропозицію. Було зазначено, що з супермаркету можна отримувати податки до місцевого бюджету, а судова тяганина такої можливості не дасть.

Читайте також: Депутат міської ради зробив скандальну заяву з приводу фальсифікації виборів комбінатом «Запоріжсталь»

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...