Запорізькі науковці продовжують збирати гроші на експедицію

71

У 2018 році в Херсонській області була здійснена наукова експедиція «Османська галера. Слідами турецьких флотилій у Нижньому подніпров’ї» . На її підготовку пішло майже 8 років, археологами було знайдено 2 затонулі кораблі 17 ст.

«Зараз більшість із артефактів потрапила до краєзнавчого музею й викликало зацікавлення у істориків, підводних археологів з Національного заповідника «Хортиця». Ми не тільки вивчаємо дані об’єкти, а й залучаємо студентів і проводимо патріотичне виховання, оскільки допомогу в підводних роботах нам надають морські спецназівці» – коментує науковець, кіборг та депутат Запорізької міської ради фракції «Солідарність» В’ячеслав Зайцев.

Однак на місцях знахідок кораблів можуть бути й інші важливі наукові артефакти. Саме тому науковці мають великий задум в цьому році здійснити наукову експедицію, в якій візьмуть участь археологи, студенти та учасники бойових дій. Але для цього потрібні кошти у розмірі 750 тисяч гривень.

Кораблі біля Херсона

Наші археологи знайшли дні Дніпра старовинні та загадкові кораблі, яким вже понад 300 років!Маєш змогу допомогти копійчиною – пиши www.facebook.com/zaitsev.viacheslav#шотам #Херсон #археологи #човниБільше позитиву тут: https://shotam.info/Приєднуйся до нас у Telegram: https://t.me/Sho_Tama

Опубліковано ШоТам? Четвер, 17 січня 2019 р.

Допомогти експедиції грошима, можна навіть через Privat24:

Благодійний Фонд “Хортиця”

ЄДРПОУ 33610509

р/с 26008810101

АТ “МетаБанк”, МФО 313582

загрузка...