Зупинити реванш в Україні: “Європейська солідарність” розробила Євроатлантичну Хартію

290

“Європейська Солідарність” разом з дипломатами і юристами розробила фундаментальний документ – Євроатлантичну Хартію, яка є планом узгоджених дій різних політичних сил з метою прискорити вступ України до НАТО.

Про це у Facebook написав лідер партії Петро Порошенко.

“Там – чіткі зобов’язання, які вже нікому не дозволять вильнути хвостом у разі зміни політичної кон’юнктури. Ми розраховуємо, що до Хартії приєднаються інші політичні сили. Лише спільними зусиллями ми досягнемо великої мети – миру й безпеки через членство в НАТО, добробуту – через вступ до ЄС”,наголосив він.

Петро Порошенко додав, що повзучий проросійський реванш стає дедалі очевиднішим, оскільки пролунала пропозиція надати російській мові статус офіційної на Донбасі.

“Але торгівля мовою не принесе Україні жодних дивідендів. І не зупинить Росію. Бо Росія прийшла не по Луганськ, не по Донецьк, і навіть не по Крим. Головна мета реваншу – зупинити наш рух до членства в Євросоюзі та НАТО і повернути у сферу впливу Росії всю Україну, від Донбасу до Галичини. Росія розуміє, що вступ України до цих двох союзів – це стовідсоткова гарантія миру, безпеки українців і незалежності країни. І ми це розуміємо”,зауважив п’ятий президент.

Нагадаємо, голова Офісу президента Андрій Богдан вважає, що російська мова має отримати статус регіональної мови на Донбасі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...