Запорізька пацанка отримала від Ольги Фреймут оригінальний подарунок

1537
Фреймут
фото: Новий канал
Телеведуча та “вихователька” українських пацанок Ольга Фреймут зробила оригінальний подарунок учасниці проекту із Запоріжжя Даріані  Семидоцькій на п’ятому тижні перебування дівчат у школі панянок.

Запоріжанка вже давно мріяла вийти заміж за свого коханого Павла. Мрія про повноцінну сім’ю здійснилася на проекті. Нагадаємо, у тепер уже подружжя є спільна дитинка. Ще до проекту Даріана розповідала про свою мотивацію до навчання. Павло не наважувався на одруження з дівчиною, бо його не влаштовував образ і поведінка коханої. Пізніше він заявив – якщо ти не змінишся, доведеться розійтися!

Очевидно, після місяця перебування у школі панянок Даріана змогла вразити свого хлопця. Він побачив зміни у дівчині і вони одружилися.На весілля запросили родичів та друзів дівчини, сама церемонія проходила у дворі будинку, де саме мешкають пацанки.

Незважаючи на одруження і досягнення бажаного, дівчина намірена працювати над собою надалі, вона залишилася у проекті. Щоправда, на правах нареченої вона отримала кілька днів “прогулу”, щоб насолодитися щасливими хвилинами зі свої чоловіком.

Як і на більшості весіль, під час гуляння сталася бійка, для дівчат це випробування стало непосильним.

Фреймут
фото: Новий канал
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...