На Запоріжжі судитимуть підприємця, який не пускав правоохоронців здійснювати обшуки

383
Керівнику ТОВ «Василівка-Агро» Віктору Мовчану вручено підозру у скоєнні злочину. Чоловік, разом із своїми підлеглими не пускали правоохоронців на територію елеватору, що у м. Василівка. У зв’язку з цим, вчинили підпал шин та автомобіля на території, де зрозташоване приміщення, у якому планували провести обшуки.

Оглянути територію правоохоронці мали намір у зв’язку з порушеною кримінальною спровоюз а фактом крадіжки соняшнику, загальною вагою 87580 кг.

У ході досудового розслідуваннявдалосяв становити місцезнаходження викраденого майна, правоохоронці отримали дозвіл на проведення обшуку території елеватору в місті Василівка, а також вилучення вказаного соняшнику.

Проте 12 червня, у ході проведення обшуку території елеватора в Василівці, директор ТОВ «Василівка-Агро» з підлеглими працівниками чинили опір проведенню слідчої дії. Спочатку працівників правоохоронних органів не пускали на територію елеватору, а потім директор цього підприємства автомобілем перегородив під’їзд до складських приміщень, де планувалось вилучення речових доказів. Після цього, зазначена посадова особа надала усні накази працівникам елеватора блокувати в’їзд та виїзд на територію елеватора, шляхом повалення дерева, підпалу автомобільних шин та автомобіля марки ГАЗ.

загрузка...