Запорізька прокуратура порушила кримінальну справу за фактом травмування дитини на майданчику

405
У справі травмування дитини, під час ігор на дитячому майданчику, що розташований у Комунарському районі по вулиці Чумаченка, порушено кримінальну справу, про це повідомляє прокуратура запорізької області. Службових осіб райадміністрації Комунарського району звинувачують у неналежному виконання свої посадових обов’язків.

Запорізькою місцевою прокуратурою №2 опрацьовано інформацію, розповсюджену у мережі Інтернет щодо травмування дитини на дитячому майданчику «Живчик», розташованому у Комунарському районі Запоріжжя.

Попередньо встановлено, що неповнолітня дитина знаходячись на вказаному дитячому майданчику отримала тілесні ушкодження внаслідок падіння з ігрового комплексу, який знаходиться в аварійному стані, – йдеться на сайті прокупатури.

Нагадаємо, вкінці травня у Комунарському районі Запоріжжі, на дитячому майданчику дитина зламала руку зі зміщенням, провалившись через дірявий місток. Майданчик розташований перед будинком Чумаченка, 34, неподалік супермаркету АТБ.  Про це повідомляла мама дитини Ніна Сидоренко. Жінка написала заяву в поліцію та закликала владу міста відреагувати на факт аварійності дитячих майданчиків у місті.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...