Чоловік, якому вручили підозру у справі смерті Анни Ждан каже про тиск та підставу

599
фото - Голос Запоріжжя

Заступник дирекотора КП “Центральний парк культури та відпочинку “Дубовий Гай” заявив, що його змусили підписати документ про демонтаж дерев’яних скульптур заднім числом.

Нагадаємо, одна із скульптур, вагою 200 кг. 8 березня впала на дівчинку  і завдала їй смертельних травм. Дитина померла в лікарні, травми вийвилися несумісними із життям. Зараз у справі трагедії проводять розслідування, в прокуратурі заявили про першого підозрюваного. Ним став заступник директора підприємства пан Геннадій.

Адвокат постраждалої сім’ї Володимир Ляпін опублікував у соціальній мережі Фейсбук рукописного листа від підозрюваного. У листі він описує ситуацію і заявляє про тиск та спроби підміни посадових інструкцій з метою уникнення відповідальності самим Олегом Комаренком.

Мусимо нагадати,одразу після трагедії Олег Комаренко заявив, що батьки самі винні у смерті дитини, оскільки вони її не пильнували належним чином.  Він повідомив, що батьки розважалися в кафе, а дитина бігала сама. Батьки та світдки трагедії заперечили заяви Клмаренка та підтвердили, що з перших секунд Олександр та Ольга Ждан були з донької і все трапилося у них на очах.

Також Комаренко “божився”, що на майданчику були таблички, які вказували на те, що скульптури є небезпечними, втім запоріжці активно поділилися фото з місця трагедії і виявилося, що Комаренко збрехав – таблички з’явилися вночі вже після трагедії.

Фото – Голос Запоріжжя

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...