На Майдані Героїв у Запоріжжі військові присягнули на вірність українському народові

138

У Запоріжжі на Майдані Героїв відбулася урочиста церемонія складання присяги військовослужбовцями територіальної оборони на вірність українському народові. У заході взяли учать запоріжці, військові та місцева влада.

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль звернув увагу присутніх на характеристики, що об’єднують усіх хто прийшов присягнути.

–  У зв’язку із введенням воєнного стану маємо наказ розгорнути на території області бригаду територіальної оборони. Сьогодні тут стоять різні за віком, фахом та статтю люди, яких об’єднує головне – патріотизм. Україна не стоїть на місці й постійно розвивається, на жаль, це стає причиною агресії з боку східного сусіда. Кілька сотень років  поспіль нас намагалися залишити в ролі меншого брата і нині ми стали незручними, адже більше не згодні підкорятися. Ми маємо право на власну мову, територію та церкву. І це право ми будемо захищати, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав життя, захищаючи Україну. Представники релігійних конфесій благословили воїнів та помолилися за мир в Україні.

Присягу на вірність українському народові урочисто склали військовослужбовці бригади територіальної оборони Запорізької області – особовий склад військової частини А7038. У ній буде орієнтовно до 2700 військовослужбовців, шість батальйонів, які дислокуються в містах  Запоріжжя,  Мелітополь, Бердянськ, Пологи та Кам’янка-Дніпровська. Після складання військової присяги військовозобов’язані призвані на навчальні збори.

Завдання військовослужбовців територіальної оборони – захист та охорона важливих інфраструктурних та соціальних об’єктів, участь в охороні громадського порядку та патрулюванні вулиць, попередження проникнення диверсійно-розвідувальних груп ворога.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...