День міста в Запоріжжі за 700 тисяч організує “улюблена дівчинка” чиновниці міської ради (фото)

6731
Фото - Катерина Сімонова та Іващенко Вікторія
Найкраща подруга начальниці управління туризму департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Катерини Сімонової Іващенко Вікторія “чесно” виграла тендер з організації святкування Дня міста вартістю 700 тис. грн. Очевидно, що “улюблена дівчинка” дуже хотіла отримати перемогу, адже зареєструвала свій ФОП за 2 дні до оголошення тендеру.

14 жовтня в Запоріжжі відбудеться святкування Дня міста разом з Днем визволення міста та Днем захисника України. Щорічно міська рада проводить тендер, за допомогою якого обирають приватного підприємця, який буде займатись підготовкою свята та всіма організаційними питаннями. Цього разу перемогу здобула близька подруга та “улюблена дівчинка” Катерини Сімонової – начальниці управління туризму департаменту культури і туризму Запорізької міськради. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”. Цікаво те, що Іващенко Вікторія Володимирівна, яка отримала перемогу в тендері, зареєструвала свій ФОП 28 серпня – за 2 дні до оголошення тендеру.

Іващенко має забезпечити святкування 14 жовтня Дня міста разом з Днем визволення міста та Днем захисника України. Техзавдання передбачає наявність сцени зі звуковим та світловим обладнанням, двох фотозон, фудкорту з не менше 20 учасниками, запис двох програм “Караоке на майдані з Ігорем Кондратюком”, інших (поки не вказаних) артистів із забезпеченням побутового райдеру.

Очевидно, що такий план проведення “чесного” тендеру вже був завчасно підготовлений. Цікаво те, що Катерина Сімонова в соціальних мережах у 2016-2017 роках називала людину з іменем Вікторія Іващенко своєю подругою та “улюбленою дівчинкою”. Вона мала на увазі саме підприємницю, якій планують замовити організацію святкування, але зараз усі світлини на сторінках Сімонової – видалені.

Журналістам видання “Наші гроші. Запоріжжя” вдалося знайти деякі світлини давніх подруг, які збереглися на вже не активній сторінці Вікторії Іващенко у забороненому “Вконтакті”.


Фото - скриншот публикаций Виктории Иващенко в соцсети "ВКонтакте"

Відзначимо, що на нинішньому тендері конкурентом Іващенко виступив ФОП Рябцев Олександр Миколайович. Підприємцем він зареєстрований в один день з Вікторією Іващенко – 28 серпня. Рябцев товаришує в соціальних мережах з Іващенко і займається виготовленням блокнотів на замовлення.

Нагадаємо, організацію фестивалю “Khortytsia Freedom” на 1-2 вересня за 990 тис. грн Департамент культури і туризму Запорізької міської ради замовив близькому другу брата директора цього Департаменту Сергія Білова, який є підлеглим заступника мера Анатолія Пустоварова. Раніше Білов замовляв рекламу туризму в Запоріжжі барабанщику гурту, де раніше був вокалістом і в якому нині співає його брат.

Читайте також: В Запорожской области директор-депутат сдавал воспитанников интерната в рабство – ВИДЕО

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...