Українська армія отримала велику партію озброєння, техніки та радіолокаційну станцію, яку виготовили у Запоріжжі (фото, відео)

336
Фото: https://ukroboronprom.com.ua
Загалом українська армія посилилась понад 420 одиницями озброєння та військової техніки.

20 березня у Старокостянтинові на Хмельниччині Президент України Петро Порошенко передав українським військовим велику партію озброєння та військової техніки. Про це повідомляє прес-служба концерну “Укроборонпром”.

Серед техніки та озроброєння були передані: танки Т-64 зразка 2017 року, бойові машини БТР-3 та БРДМ-2Л1, самохідні артилерійський установки 2С1 “Гвоздика”, зенітні ракетні комплекси “Оса”, радіолокаційна станція РЛС 35Д6, модернізований винищувач МіГ-29МУ1 та інше озброєння та військова техніка, яка була виготовлена, модернізована та відремонтована підприємствами ДК “Укроборонпром”.

Запорізький завод КП НВК “Іскра” передав ЗСУ радіолокаційну станцію 35Д6, яка призначена для виявлення цілей на малих та середніх висотах. Характеристики РЛС дозволяють їй працювати в умовах впливу активних та пасивних завад, а також у складі сучасних автоматизованих систем ППО для видачі цілевказівок зенітно-ракетним комплексам.

Фото: https://ukroboronprom.com.ua

Завдяки роботі ДП “Харківського бронетанкового заводу” українське військо отримало чергову партію танків Т-64 зразка 2017 року. Під час модернізації, яка проходить у рамках поточного ремонту, у бойову машину інтегрується сучасні цифрові системи та новий динамічний захист. Зокрема, у Т-64 встановлюються нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. У прицільний комплекс навідника інтегровано тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов. Танки Т-64 також оснащуються системами супутникової навігації.

Фото: https://ukroboronprom.com.ua

Два інші підприємства “Укроборонпрому” – Київський та Миколаївський бронетанкові заводи, передали українським військовим партію бойових машин БТР-3ДА та БРДМ-2Л1. Бронетранспортер БТР-3 оснащений бойовим модулем “Штурм-М” з 30-мм автоматичною гарматою, що має скорострільність у 330 пострілів за хвилину. Завдяки наведенню озброєння сучасним цифровим комплексом з лазерним делекоміром, а також стабілізатору гармати, вдається досягти високої точності та кучності вогню у всіх режимах вогню. Завдяки потужній ходовій частині та німецькому двигуну від Deutz, цей бронетранспортер здатний слідувати за танками по полі бою, розвивати швидкість у 100 км/год та вплав долати водні перешкоди.

Фото: https://ukroboronprom.com.ua

БРДМ-2Л1 – модернізована на ДП “Миколаївський бронетанковий завод” броньована розвідувально-дозорна машина, яка отримала сучасні цифрові радіостанції виробництва однієї з країн НАТО, а також інше нове оснащення. Окрім того, модернізована БРДМ-2 має більш енергономічне розташування люків для десантування екіпажу. Ці машини мають підвищену прохідність, здатні долати водні перешкоди, а також оснащені 14,5-мм та 7,62 кулеметами.

Фото: https://ukroboronprom.com.ua

Для посилення артилерійської складової нашої армії, ДП “Шепетівський ремонтний завод” передав самохідні артилерійські установки 2С1 “Гвоздика”. Ця САУ оснащена 122-мм гаубицею з дальністю ураження біля 15 км. “Гвоздика” може рухатись зі швидкістю 60 км/год та форсувати водні перешкоди уплав.

Українські льотчики отримали винищувач МіГ-29МУ1, який пройшов модернізацію на ДП “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод”, ДП “Авіакон” передало армії багатоцільовий вертоліт Мі-8МТ, а ДП “Завод 410 ЦА” – літак Ан-26Ш.

Модернізований винищувач МіГ-29МУ1 отримують більш потужну радіолокаційну станцію, яка дає можливість збільшити дальність виявлення повітряних цілей, а також інтегровану в бортовий радіонавігаційний комплекс систему супутникової навігації. Значно розширено можливості контролю і реєстрації функціональних параметрів технічного стану літака, двигуна і ряду бортових систем.

Фото: https://ukroboronprom.com.ua

Ан-26Ш – спеціальний літак для навчання штурманів, який під час виконання капітального ремонту отримав комплект сучасного додаткового та оновленого бортового обладнання. У Ан-26Ш застосовується широка кількість бортових систем українського виробництва. Зокрема, на літак встановлена апаратуру навігації та посадки, літакові далекоміри, багатофункціональні індикатори, системи супутникової навігації та інші системи, які виготовлені силами українських підприємств. Водночас, “Завод 410 ЦА” застосовує комплектуючі виробництва західних країн, наприклад, літак обладнаний барометричним висотоміром AD-32 від швейцарського виробника.

Фото: https://ukroboronprom.com.ua

Багатоцільовий вертоліт Мі-8МТ призначений для підвищення мобільності частин сухопутних військ, тактичного десантування, а також для ураження військ противника некерованим ракетним та стрілецьким озброєнням. Мі-8МТ є одним з основних вертольотів, що стоять на озброєнні армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ.

Фото: https://ukroboronprom.com.ua

З метою посилення протиповітряної оборони українське військо отримало партію зенітних ракетних комплексів “Оса” від ДП “Балаклійський ремонтний завод”. ЗРК є всепогодними і призначені для безпосереднього прикриття наземних підрозділів від повітряного нападу на відстані до 10 км.

У свою чергу, ДП “45 експериментальний механічний завод” передало партію спеціальних мобільних майстерень ТРМ-80, МТО-80 та ПРЗС-70, які призначені для проведення ремонту та технічного обслуговування бронетехніки у польових умовах.

Читайте також: Українська армія отримає нові сучасні дрони

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...