У зв’язку з трагедією в Запоріжжі депутати міської ради висунули вимоги міському голові

1759
Фотоілюстрація

Депутати Запорізької міської ради від фракції політичної партії “Європейська Солідарність” зробили заяву у зв’язку з трагедією, що трапилася 8 березня у центральному парку міста.

Вони висловили готовність надати фінансову допомогу сім’ї, яка втратила дитину через халатність та байдужість керівництва КП “Центральний парк культури та відпочинку “Дубовий Гай”. Відповідне повідомлення опублікував  голова фракції Олександр Константинов.

У заяві, окрім цього, вказано ряд вимог до міського голови Володимира Буряка. Зокрема депутати вимагають, щоб керівника КП Олега Комаренка відсторонили від посади, створили спеціальну комісію, яка перевірить діяльності комунального підприємства. Також депутати закликають виділити фінансову допомогу постраждалій стороні.

Нагадаємо, що трагедія трапилася учора увечері. На 10-річну дівчинку впала дерев’яна скульптура ведмедя. Дитина отримала тяжкі травми – закриту черепно-мозкову травму, переломи ноги та руки – і втратила свідомість. Медикам не вдалося її врятувати.

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...