“Захищати запоріжців уже нікому” – депутат Кобзарюк, про виключення його з комісії

152

Одного з небагатьох депутатів Запорізької міської ради Олександра Кобзарюка, який прийняв сторону людей у питанні торгової ярмарки навпроти Центрального цирку виключили з адмінкомісії, яка мала вивчити дане питання.

Про це стало відомо вчора після засідання виконавчого комітету міської ради, там і було прийнято рішення про виключення. Місце Олександра Кобзарюка займе його колега по фракції Геннадій Васильчук, обоє є представниками політичної сили БПП “Солідарність”.

В пояснювальній записці до відповідного проєкту рішення вказано, що адмінкомісія була створена для боротьби зі стихійною торгівлею. Також вказано, що Кобзарюк чинив перешкоди для співробітників інспекції з благоустрою, начебто він перешкоджав складанню протоколів.

Сам Кобзарюк факт виключення пояснює по-іншому. В коментарі для Форпост він заявив, що захищати права містян уже немає кому. Оскаржувати рішення виконавчого комітету він не планує, бо не бачить у цьому жодного сенсу.

“В міській раді вже не залишилося людей, які змогли б відстоювати позицію суспільства. Раніше комісії складалися з представників влади та громадськості, зараз в комісіях лише влада. Депутати, які пробували боротися за права містян вже також махнули рукою, бо ж як захоче більшість, так і буде” – повідомив Олександр Олександрович.

Він також зазначив, що продовжить представляти інтереси людей, але на разі не знає дієвого способу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...