Запорізька область отримала 400 високоточних ІФА-тестів від Фонду Порошенка

85

Тести для виявлення коронавірусу отримало КНП «Бердянське територіальне медичне об’єднання».

Тести виробництва швейцарської корпорації La Roche придбав Фонд Порошенка. Їхня особливість в тому, що вони мають високу специфічність (99,2%) та 100% чутливість до коронавірусу.

Допомогу від Фонду Порошенка бердянським лікарям передали партійці Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність».

Як зазначив головний лікар ТМО Дмитро Єгоров, медзаклад дуже чекав таких тестів, адже зараз в місті триває курортний сезон, Бердянськ приймає українців зі всіх куточків, тож дужє важливо мати можливість провести таку діагностику.

 

– Дякую Фонду Порошенка від себе особисто, від колективу і від всіх мешканців Бердянська за ці високоточні тести. Вони дозволять нам швидко і якісно провести діагностику та виключити у людей наявність коронавірусу.

Дякуємо, що ви вже регулярно надаєте допомогу – це і відремонтовані апарати ШВЛ, і засоби індивідуального захисту, а відтепер – ще й високоточні тести, – підкреслив головний лікар.

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Ігор Артюшенко наголосив, що підтримка українців в період пандемії – одна з першочергових задач Фонду і партії.

– Це вже наша не перша допомога медзакладу. Фонд Порошенка вже передавав відремонтовані апарати ШВЛ, двічі – комплекти захисних медичних костюмів.

Бо зараз вкрай важливо, щоб і лікарі були захищеними, і щоб в лікарнях було достатньо лабораторного матеріалу, для виявлення захворювання.

Партія “Європейська Солідарність” і Фонд Порошенка і надалі допомагатимуть українцям боротися з пандемією,– сказав політик.

З початку пандемії Фонд Порошенка регулярно надає допомогу медичним закладам Запорізької області. Тільки Бердянське територіальне медичне об’єднання отримало сто п’ятдесят захисних костюмів, три оновлених апарати ШВЛ а тепер ще й 400 високоточних тестів.

Загалом в Запорізьку область було передано близько тисячі захисних костюмів для медиків та комплектів окулярів. Також Фонд Порошенка допомагає пережити пандемію малозабезпеченим мешканцям – з початку карантину більше тисячі мешканців регіону отримали ліки і продукти, придбані Фондом Порошенка.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...