На вживані трамваї Запоріжжя витрачає вдвічі більше, а ніж Львів

141

КП “Запоріжелектротранс” за результатами тендеру 14 червня уклало угоду з ТОВ “Торговий Дім “Літан” на поставку трамвайних вагонів вартістю 27,25 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”пише сайт Наші гроші. 

Фірма до кінця року має поставити 12 вживаних трамвайних вагонів Tatra KT4D вартістю 2,27 млн грн кожен. Вагони мають бути виготовлені не раніше 1980 року випуску з експлуатацією в країнах Європейського союзу з модернізацією не раніше 1993 року.

Водночас, де саме придбані трамваї для Запоріжжя невідомо. При цьому, у Львові цьогоріч планують купити вживані трамваї виробництва 80-років модифікації KT4DM, яка здійснена за рахунок модернізації старого вагону KT4D. Її особливістю є встановлення нового тягового і допоміжного електронного обладнання. За попередньою оцінкою, їх вартість становитиме близько 1,3 млн грн за вагон з доставкою і переобладнанням під вужчу колію. Румуни минулого року купили такі модернізовані трамваї за 35 тис. євро – близько 1,06 млн грн (разом із витратами на доставку, але без витрат на переобладнання).

Дніпровським “ТД “Літан” володіють Дмитро Науменко та Олег Сухов. У 2016 році “Запоріжелектротранс” купував у “Літану” 10 нових автобусів на 31 млн грн та 10 вживаних тролейбусів на 10 млн грн. У 2015 році “Запоріжелектротранс” купив 10 нових тролейбусів загальною вартістю 40 млн. грн. у ТОВ “Дуотранс”, співвласниками якого також є вищевказані Сухов та Науменко.

Єдиним конкурентом переможця на нинішньому тендеру виступило харківське “Технології електротранспорту”.

загрузка...