Адвокат Марченків скаржиться і просить передати його підзахисних НАБУ

137
Адвокат
Адвокат братів Марченків Владислав Грищенко подав клопотання та заяви на ім`я Генпрокурора Юрія Луценка. Сторона захисту вважає, що слідчим Харківської прокуратури були вчинені неправомірні дії.  

Адвокат Марченків вимагає передати провадження у справі НАБУ. Апелюючи це тим, що вкрадена сума, про яку йдеться у справі, у 500 і більше разів перевищує розмір прожиткового мінімуму працездатних осіб, а тому досудовим розслідування мало б займатися саме НАБУ.  А також вимагає розпочати досудове розслідування щодо дій слідчого, який  займається розслідування справи Марченків.

Також Грищенко зазначає, що розслідування правопорушення, вчиненого на території Запорізької області – взагалі не є компетенцією прокуратури Харківської області хоча б через територіальний поділ. Варто зазначити, що згідно практики, прокуратура міста чи області може здійснювати обшуки в інших містах. За переконанням Генерального Прокурора це унеможливлює вплив і тиск на місцеву прокуратуру міста. Саме тому Юрій Луценко все частіше застосовує подібну практику.

Окрім іншого, Владислав Грищенко робить заяву, що слідчий незаконно затримав Владислава Марченко не склавши протокол про це.

Нагадаємо, що в результаті серії обшуків слідчими Харківської прокуратури був затриманий Владислав Марченко. Чиновника разом з його братом Марком Марченком та заступником мера Анатолієм Пустоваровим підозрюють в проведенні фіктивних тендерів при будівництві шкільних стадіонів. В результаті махінацій, бюджети міст Запоріжжя та Мелітопіль постраждали на 87 мільйонів гривень. На разі суд прийняв рішення зашилити братів Марченків під домашнім арештом до 21 лютого 2018 року. А Анатолій Пустоваров “ледве ходить” у лікарні.

Саме зараз Апеляційний суд Харківської області розглядає апеляції стосовно вироку про домашній арешт підозрюваних. Про результати розгляду повідомимо.

Читайте також: Апеляційний суд по Пустоварову закінчився не розпочавшись

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...