Адвоката Януковича  Олександра Бабікова призначено першим заступником керівника ДБР щоб злити справи Майдану, – Ігор Артюшенко

87

Колишнього адвоката біглого президента України Віктора Януковича – Олександра Бабікова призначено першим заступником керівника Державного бюро розслідувань Ірини Венедиктової.

Тему обговорили в ефірі телеканалу «Прямий».

На думку народного депутата України VIII скликання, голови Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігоря Артюшенка таке кадрове рішення приймалося для того, аби злити справи Майдану.

Політик вважає, що Бабікова призначили за згоди Офісу президента.

– Чому його призначають? Є два моменти: моральний і юридичний.  Моральний обговорювати дуже просто і всім зрозуміло – дійсно конфлікт інтересів, дійсно адвокат Януковича, є публічний документ, який це підтверджує, дійсно людина не може навіть висловити своє відношення до Революції Гідності.

Але ж є юридичний момент. Те, що пан президент призначив пані Венедіктову  на посаду тимчасово виконуючу обов’язки, якої немає в законі згідно закону про ДБР, про те, що 6 грудня було рішення Конституційного суду про те, що президент не має права призначати керівника ДБР, про те, що за три дні замість того, щоб за п’ятнадцять днів, як в законі прописано, був оголошений конкурс, про те, що за день чи за два до дня проведення конкурсу пан Бабіков пише заяву про складання свого свідоцтва адвоката.

Тобто він чітко знав, що він в цьому конкурсі виграє. Він чітко знав, що він буде одним з тих небагатьох, хто за ці три дні в новорічні свята встигне зібрати  величезний стус документів, тому що ті, хто хотіли податись, фізично не змогли зібрати ці документи за новорічні три дні.

А цей зміг. І ще адвокатом перестав бути. – зазначив парламентар.

Ігор Артюшенко підкреслив, що наразі розслідуванням справ Майдану займається саме ДБР.

Насправді людину призначають туди навмисно, з повним погодженням офісу президента України, тому що інакше він би не встиг ні документи зібрати, не з’явитися, ні адвокатське свідоцтво здати.

Разом з тим знаємо, що справи Майдану так само навмисно передали в ДБР. Тобто висновок який? Елементарно, щоб злити справи Майдану, – сказав він.

Передають на розслідування ці справи і разом з тим призначають всупереч всім можливим законам щодо ДБР призначають людину, яка є адвокатом Януковича. – висловився Ігор Артюшенко.

Повна версія ефіру: https://www.youtube.com/watch?v=Kkfx5_d8EiI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...