Депутати міської ради у Запоріжжі прийняли рішення, якого уникали півроку

1137
фото: google.com
Депутати міської ради проголосували за проект рішення депутата міської ради Миколи Бєлого стосовно співфінансування капітальних ремонтів будинків ОСББ.

За проголосували 50 депутатів, на сьогодні це рекордна кількість голосів. Проведення ремонтів планується уже в цьому році. Це рішення є дуже важливим, адже беручи управління у свої руки, мешканці міста, у переважній більшості, отримали занедбаний житловий фонд, щоб привести його до ладу, співвласникам не вистачить власних коштів. Голови ОСББ вважають це рішення справедливим, адже тим хто проявляє ініціативу потрібно допомагати та сприяти. Можливо, приклад реалізації пілотного проекту стане мотиваційним для інших запоріжців і вони почнуть активніше брати управління у свої руки. А це, за логікою, має бути вигідним для бюджету міста.

Частку співфінансування за рахунок коштів співвласників багатоквартирного будинку встановили в розмірі від 5 до 25% . Решту грошей на ремонти виділятимуть з бюджету міста.

Цей проект рішення Миколи Бєлого був зареєстрованим ще у минулому році, розгляд питання або переносили, або вимагали допрацювання. Щоб звернути увагу на необхідність прийняття цього рішення люди збиралися на мітинги та писали колективні звернення. Варто зазначити, сьогодні міська рада також проголосувала за одне з питань, яке привело людей під стіни міської ради з плакатами та вимогою відставки мера. Придбання пересувної лабораторії підтримали.

загрузка...