Пенсіонерам безкоштовно: у Запоріжжі запустили транспорт до дачних ділянок (розклад руху)

33
Фото: zp.gov.ua

Сьогодні, 26 квітня, у Запоріжжі запустили катери й автобуси, що будуть доставляти пасажирів до їх садово-городніх ділянок. Про це повідомляють у прес-службі Запорізької міськради.

Для дачників надали два теплоходи, які курсуватимуть 4 дні на тиждень. Перевезення пасажирів річковим транспортом забезпечує ДП «Адміністрація річкових портів».

“Традиційно в квітні в Запоріжжі стартує навігація річкового транспорту. Графік руху такий же, як і в минулому році. Велика частина пасажирів – пенсіонери, для них проїзд безкоштовний”, – начальник Середньодніпровського представництва ДП «Адміністрація річкових портів» Павло Власенко.

Також сьогодні, о 6:40 відправився перший автобус від Річкового порту до зупинки Лози. Автобуси надало КП «Запоріжелектротранс». Також були організовані додаткові тролейбусні та автобусні маршрути для підвезення пасажирів до зупинки «Річковий порт».

“Сьогодні, за планом починається річкова навігація до садово-городніх ділянок. Проведена велика підготовча робота – один з причальних понтонів був капітально відремонтований. Паралельно були випущені на маршрути до дач автобуси. Проїзд на автобусах безкоштовний для всіх пасажирів. На катерах – для городян пільгових категорій”, – розповів начальник управління з питань транспортного забезпечення і зв’язку Запорізької міської ради Олександ Власюк. 

Фото: zp.gov.ua

Повний графік руху катерів та автобусів:

Фото: zp.gov.ua

Читайте також: Запорожский журналист сделал горожанам интересное предложение

загрузка...