Діти запорізьких військовослужбовців відпочили в Данії

105

В подорож вирушили четверо дітлахів – двоє з багатодітних родин військовослужбовців, двоє – з родин військовослужбовців, які загинули в АТО.  Маленькі запоріжці проживали в родинах українців, які емігрували в Данію. Для дітей організували насичену програму з екскурсіями та атракціонами.

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко забезпечив оформлення документів та транспортні витрати.

– Діти військовослужбовців завжди будуть особливими. Вони не мають змоги бачити своїх батьків місяцями, багатьох війна залишила сиротами. Ми повинні оточити турботою тих, чиї тато або мати загинули в боротьбі за Незалежність.

Сьогодні в Україні діє низка державних програм з захисту такої малечі. Приємно, що про них піклуються і наші іноземні партнери. Щорічно європейські країни запрошують до себе дітей українських воїнів, що свідчить про міжнародну підтримку нашої боротьби з агресором.

Приємно, що іноземні канікули вже стали традицією для запоріжців. Сподіваюся, що бажаючих допомагати дітям захисників ставатиме дедалі більше, – зазначив Ігор Артюшенко.

IMG_8230

В Запоріжжі малечу зустрічали батьки, волонтери та побратими їхніх татусів. Депутат Запорізької міської ради фракції «Солідарність», ветеран АТО В’ячеслав Зайцев вручив кожному подарунки від народного депутата.

IMG_8212

Діти повернулися з багажем незабутніх вражень від подорожі.

– В Данії ми були на екскурсіях, де нам розповідали про вікінгів, також відвідали найбільший парк розваг, де я вперше покатався на американських гірках, – розповідає Семен Стьопін  Також я вперше побував в аквапарку, в музеї природи. Нам розповіли про альтернативні джерела енергії та показали екологічні установки. Я вперше побував за кордоном. Данія красива і дуже відрізняється від України, але все одно дома краще.

IMG_8219

Організації літніх канікул дітей українських військовослужбовців сприяє низка ГО з України та Європи. Сумісними зусиллями вже третій рік малеча відвідує іноземні країни.
Загалом цьогоріч в Данії відпочили 46 дітей з десяти областей України.

IMG_8237IMG_8239IMG_8246IMG_8247

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...