До 80-річчя Запорізькій обласній філармонії придбають автобус за 7,5 мільйонів гривень

203
Фото: Google.com

Вчора, 10 січня, Запорізька область відзначила свій 80-річний ювілей. Сьогодні своє день народження (80 років), святкує обласна філармонія. Не обійшлось без приємних сюрпризів.

Про один з них на своїй сторінці у Facebook повідомив губернатор області Костянтин Бриль. У 2019 році Запорізька обласна філармонія отримає автобус вартістю в 7,5 мільйонів гривень. Подарунок приурочено до свята. Відтепер, артистів бачитимуть у кожному куточку нашого регіону.

«В поточному році я докладу зусиль, аби для творчих колективів філармонії було придбано комфортний автобус МАН, або Мерседес на загальну суму 7,5 мільйонів гривень. Дуже важливо, аби у ньому було не менше 50 сидіть та великий вантажний відсік. Адже автобус має вмістити не тільки артистів, а ще й музичні інструменти. Вважаю, що це потрібно, не зважаючи на не простий час для держави. Адже навіть у найтяжчі моменти історії нашу націю рятували саме духовність, мистецтво та культура», – пише глава ЗОДА

Серед творчих колективів, які представлятимуть Запорізьку обласну філармонію – академічний симфонічний оркестр, солісти філармонії, ансамбль бандуристів «Божена» та академічний козацький ансамбль пісні й танцю «Запорожці».

Ініціатива, дійсно, важлива. Адже зважаючи на брак на часу, не кожен може відвідати місто, щоб насолодитися улюбленою музикою. Незабаром у жителів Запорізької області буде така можливість.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...