Фотофакт: на громадські слухання щодо будівництва ТРЦ на місці парку Яланського прийшли сотні людей

457
Фото: "Первый Запорожский"

Сьогодні, 6 травня, в кіноконцертному залі імені Довженка проходять громадські слухання з приводу планів будівництва нового ТРЦ Володимира Кальцева на місці парку Яланського.

Сьогоднішні слухання мають вирішити долю багастраждального парку.

Фото: "Первый Запорожский"

Для того, щоб проголосувати, запорожця необхідно зареєструватися за допомогою паспорта (із запорізькою пропискою) і отримати бланк для голосування.

За попередніми підрахунками, зараз в залі знаходтяься близько 600 осіб. Тут чиновники з мерії, депутати, громадські активісти та звичайні мешканці міста.

З трибуни виступають противники та прихильники будівнитцва ТРЦ.

На вулиці чергують активісти з «Національних дружин» і співробітники поліції.

Нагадаємо, як раніше повідомляв Форпост, 16 квітня у парку Яланського працівники фірми ТОВ «Ленд Девелопмент» намагалися встановити паркан і приступити до вирубки дерев, щоб почати будівництво ТРЦ. Також на місці були молоді люди спортивної зовнішності, які відмовилися називатися. Громада назвала їх тітушками. Ідентичний випадок трапився і 18 квітня, де «тітушок» зустріли активісти, що влаштували там безстрокову акцію протесту. Люди встановили намети і організували постійне чергування, щоб захистити від знищення парк.

23 квітня відбулося судове засідання, на якому вирішувалася доля «багатостраждального» парку. Запорізький окружний адміністративний суд залишив в силі заборону на вирубку скверу Яланського.

Загрузка...