Голова Верховної Ради повідомив, що поки на будівництво запорізьких мостів грошей немає

543
Фото: Перший Запорізький

Схоже в Києві влада займається або ж популізмом, або чиновники не можуть дійти згоди з приводу окремих питань. У той час, як прем’єр-міністр України мало не називає строки здачі об’єкта недобудованих мостів, Разумков заявляє що на його будівництво в держбюджеті грошей не закладено.

Як й анонсувалося сьогодні, 20 листопада, до Запоріжжя з робочою поїздкою прибув голова Верховної Ради Дмитро Разумков. У нас він перебуватиме аж два дні (20-21 листопада). Відвідає декілька об’єктів та поспілкується з місцевою пресою.

Чиновник вже встиг ознайомитися з виробництвом ПАТ «Запорізький завод важкого кранобудування». Під час брифінгу на заводі Дмитру Разумкову поставили питання про славнозвісні недобудовані мости через Дніпро. Спікер надав досить неоднозначну відповідь, вказавши, що потрібні дуже великі кошти, на даний момент таких сум в держбюджеті немає, пише «Перший Запорізький».

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук досить часто говорить про необхідність відновлення будівництва запорізьких мостів. Він навіть заявляв, що в бюджеті на їх будівництво має бути закладено 750 млн грн.

Слід, додати навіть якщо кожного року виділятимуть по 750 млн грн, цих грошей катастрофічно не вистачатиме й запоріжці не побачать нових мостів десятиліттями. За останніми підрахунками потрібно близько 15 млрд грн.

Читайте також:

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...