Єлизавета II поспілкувалася з хлопчиком із Запоріжжя (фото)

2734
Савелій Васильєв з заповітним листом від королеви. Фото: facebook.com/denys.vasyliev/

Запорізький школяр отримав листа від королеви Великої Британії Єлизавети II. Про це повідомляє “Укрінформ”.

Лист за підписом королеви 10-річний хлопчик із Запоріжжя Савелій Васильєв отримав у відповідь на своє звернення-прохання розповісти про життя у Букингемському палаці.

Як розповів сам Савелій, він давно цікавився культурою Британії, багато читав про королеву, але відповідей на всі запитання, які його цікавили, отримати не міг, тому й надіслав листа королеві.

Єлизавета II
Фото: mirror.co.uk

“Я давно цікавився культурою Великої Британії: англійськими казками і легендами про короля Артура, лицарів Круглого столу і чарівника Мерліна, вивчав географію цієї острівної держави, Букингемський палац, багато читав про англійську королеву, намагався уявити собі її життя. І одного разу вирішив написати Єлизаветі II – запитати, чи почувається вона по-справжньому королевою у своїх королівських палатах, який з 6 тронів у неї найулюбленіший, чи вірить вона, що чарівник Мерлін існував тощо”, – сказав Савелій.

І через деякий час хлопчик отримав відповідь – офіційного листа від королеви Великої Британії, який був підготовлений за дорученням Єлизавети II її фрейліною Дженніфер Гордон-Леннокс. В цьому монархиня подякувала маленькому запоріжцю за надісланий лист, а також за проявлений інтерес до королівської родини та англійської культури. Сам лист, за словами Савелія, надрукований на королівському папері кольору слонової кістки з гербом Букингемського палацу, а звернення і підпис зроблені від руки.

Савелій Васильєв з заповітним листом від королеви. Фото: facebook.com/denys.vasyliev/

Разом з посланням від королеви Великої Британії запорізький школяр отримав також кілька інформаційних лифлетів з Букингемського палацу.

Сім’я Васильєвих. Фото: facebook.com/denys.vasyliev/

Пишається своїм сином й батько Савелія – Денис:

Фото: скріншот зі сторінки facebook.com/denys.vasyliev/

Варто відзначити, що королева Велокобританії отримує тисячі листів щороку від різних людей з усього світу. Періодично вона випадковим чином обирає якогось з них та особисто відповідає на нього.

Єлизавета II
Фото: mirror.co.uk

Читайте також: Фотофакт: в історії з будівництвом ТЦ біля Цирку у Запоріжжі з’явилися нові обставини

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...