Які важливі питання розглядатимуть на сесії Запорізької міськради?

163
Фото Запорізької міськради

Сьогодні, 29 січня, відбудеться перша у 2020 році 47-ма сесія Запорізької міськради.

Ми вирішили проаналізувати проєкти рішень, які мають розглядати запорізькі депутати та розповісти про найважливіші:

– Проєкт№25: Про затвердження Віктора Гординського заступником міського голови замість Олексія Бородая.

Ми розповідали, що він депутат Запорізької міськради від фракції «Нова політика». З 2010 року і дотепер працює начальником автомобільної колони транспортного-виробничого управління АТ «Мотор Січ». До цього різні посади займав також в «Мотор Січі».

– Проєкт№24: Про звернення депутатів Запорізької міської ради до Президента України, Премєр-Міністра щодо неприпустимості передачі у концесію Запорізького аеропорту.

У планах Міністерства інфраструктури України на 2020 рік концесія запорізького аеропорту та залізничного вокзалу. Після оприлюднення інформація місцеві депутати на чолі з мером Запоріжжя почали обурюватися з цього приводу та наголошувати на необхідності залишити об’єкт на балансі міста.

У проєктах №5 та №6 розглянуть необхідність звільнення зі своїх посад заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолія Пустоварова й першого заступника міського голови Сергія Мішка.

– Проєкт №4: Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському електричному та автомобільному транспорті загального користування.

– Проєкт№12: Про Програму побудови та функціонування системи автоматизованого спостереження (моніторингу) за вмістом забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, станом поверхневих вод та грунті в Запоріжжі.

Звісно, це не все. Ми обрали тільки, як нам здалося, найцікавіше. Тож слідкуйте за новинами.

Читайте також:У Запоріжжі через завод «Кремнійполімер» назріває техногенна катастрофа: громадяни збираються на мітинг

Тільки обране для вас у нашому телеграм канал

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...