Роботи на терміналі в запорізькому аеропорту заморозили

2263
Фото зі сторінки Володимира Буряка

Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомив міський голова Володимир Буряк.

За його словами через обшук в запорізькому аеропорті довелося заморозити роботи на новому пасажирському терміналі, тож тепер невідомо чи вдасться його запустити в строк. Під час обшуків правоохоронці вилучи безліч документів, зокрема, ті що стосуються капітального ремонту злітно-посадкової смуги та будівництва терміналу. Під загрозою також запуск нових рейсів.

Чиновник не виключає можливості, що зовсім скоро розпочнуться обшуки в Запорізькій міській раді. На його думку, дії направлені на примусовий перехід запорізького аеропорту до концесії.

Далі наводимо безпосередньо текст мера:

“Обшуки в запорізькому аеропорту змусили підрядника заморозити всі роботи на новому пасажирському терміналі.

Під час обшуків, окрім матеріалів, необхідних для розгляду справи, порушеної в 2015 році, вилучили також документи за 2019 рік. Зокрема ті, що стосуються капітального ремонту злітно-посадкової смуги та будівництва терміналу.

Пуско-налагоджувальні роботи тепер неможливі. Під загрозою й запуск нових рейсів, на які сотні запоріжців та мешканців інших міст вже придбали квитки, спланували поїздки.
Не виключаю, що це і було головною метою організаторів обшуків!

Проведено галасливі виїмки документів: вилучили оргтехніку і навіть кошти підрядників. У результаті об’єкт блокований і паралізований на невизначений термін.

Оскільки нічого суттєвого не виявлено, впевнений, обшуки в найближчий час відбудуться в будівлі Запорізької міської ради і в моєму кабінеті «для картинки». Це залишу без раціональних коментарів.

У чому предмет спору між громадою та Києвом? Це концесія. По суті, в нас нахабно хочуть відібрати об’єкт, в який вкладені кошти громади Запоріжжя, залишивши нам борги, кредити, а собі забрати весь майбутній прибуток. Чи можемо ми промовчати і піти на такий варіант? Звичайно ні!

Чи є в сьогоднішній ситуації політика? Однозначно вона присутня. Зверніть увагу, атаки йдуть повсюдно й на моїх колег – мерів великих міст: Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова. Причина? Сподіваюся, вам вона зрозуміла. Але я переконаний – вибори потрібно вигравати в чесному бою, йдучи до людей, пропонуючи кращі програми і показуючи справи, а не порожні слова.

Якою є моя стратегія в цій ситуації:
1. Максимальна відкритість, щоб не було спекуляцій і різних пересудів. Якщо хтось винен – правоохоронці, займайтеся! Але роботу підприємства розблокуйте, аеропорт потрібен людям сьогодні!
2. Ми однозначно будемо апелювати до вищих юридичних інстанцій. Ми всі живемо в законодавчому полі.
3. Депутати міської ради та міська влада сформулюють найближчим часом свою позицію щодо ситуації в аеропорту на адресу Президента. І вона буде рішучою.

Мені дуже приємно, що останні події об’єднали запорізьку громаду. Люди не сприйняли цю атаку, місто завирувало, як ніколи.
Від себе щиро дякую всім запоріжцям за справжню громадянську позицію!”.

Читайте також:

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...