Костянтин Бриль полетів до Еміратів рекламувати Запоріжжя та залучати інвесторів – фото

161
Фото: facebook.com

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль відправився в Дубай (ОАЕ), де зараз проходить Інвестиційний форум Annual Investment Meeting 2018.

Під час заходу заплановані презентація інвестиційного та економічного потенціалу Запорізької області, а також проведення перемовин із представниками інвестиційних компаній щодо започаткування зв’язків та залучення коштів в актуальні проекти регіону.

На своїй сторінці у Фейсбук Бриль зазначив, що зараз українська делегація активно налагоджує співпрацю з різними світовими інвесторами.

“Арабські інвестори є справжніми фахівцями з опріснення води. Тож нині ми розглядаємо передачу в концесію проекту водогону в Запорізькій області”, – повідомив Костянтин Бриль.

Зокрема, потенційним інвесторам буде представлений інвестиційний проект з будівництва зовнішніх мереж та споруд водопостачання та водовідведення селища Кирилівка.

Фото: facebook.com

Також очільник Запорізької ОДА розповів, що вже восени інвестори планують поїздку до Києва, тому він хоче запросити їх також до Запоріжжя на «InCoForum». Рішення з цього приводу буде прийматись після того, як фахівці ознайомляться з деталями українського проекту на місці.

Читайте також: На Запоріжжі заявили про відновлення машинобудування

загрузка...