Медики прокоментували другу смерть немовляти в пологовому відділенні на Запоріжжі

769
Фотоілюстрація: МЦЕ

Вчора, 25 травня, в ЗМІ публікували новину, що місцевому пологовому відділені міста Енергодару зафіксована 2-га смерть немовляти, матір знаходиться в тяжкому стані. Інцидент трапився 23 травня. В другій половині дня медики прокоментували інформацію.

Спочатку розповідалося, що 23 травня 34-річна породілля самостійно прибула до лікарні, зі здоров’ям не мала проблем. Під час пологів втратила дуже багато крові, новонароджена дитина померла. Її підключили до апарату ШВЛ, повідомляє “МЦЕ”.

Працівники СМСЧ спростовують інформацію щодо стану вагітної жінки. До пологового відділення її доставили каретою «швидкої допомоги» з кровотечею. Дитина дійсно померла під час пологів.

«У суботу, 23 травня, в пологове відділення Енергодарської СМСЧ надійшов телефонний дзвінок від швидкої медичної допомоги Кам’янко-Дніпровського району: «Веземо жінку в тяжкому стані, будьте готові до прийому пацієнтки». Так до пологового відділення СМСЧ о 14:35 суботи поступила 37-річна мешканка міста Запоріжжя, яка в той день перебувала в гостях в одному з сіл Кам’янко-Дніпровського відділення. В пологове відділення жінка надійшла з масивною кровотечею на тлі підвищення артеріального тиску за 200 мм рт ст. Рахунок йшов на секунди! Вже о 14:50 жінка знаходилась на операційному столі. На превеликий жаль, плід врятувати не вдалося, але життя породіллі лікарі змогли врятувати! Після із Запоріжжя санавіацією до СМСЧ прибули анестезіологічна бригада та ургентний акушер-гінеколог із Запоріжжя. До самого приїзду бригади лікарів із обласного центру пацієнтка знаходилась у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії медсанчастини. Ввечері суботи, 23 травня, жінку транспортували медичним транспортом у супроводі анестезіолога та акушера-гінеколога до Запорізької обласної клінічної лікарні. На сьогодні  стан жінки важкий, але стабільний», – розповіли медики журналістам. 

Нагадаємо, 10. 03 вагітній мешканці Енергодару стало зле, її доставили до місцевого пологового будинку. Після хірургічного втручання медики констатували смерть новонародженої дівчинки. Породіллі не ставало краще, родичі просили перевести пацієнтку до обласної лікарні. Коли все ж жінку доставили до Запоріжжя, медики вже нічим не могли допомогти. На 43-й день вона померла. Матір та доньку хотіли поховати разом, однак тіло немовляти зникло. Медики конкретної інформації родині померлих не надавали. Адвокатка припускає, що правди так й не вдасться добитися.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...