Ми маємо піклуватись один про одного: Запоріжці, які розвозять пакунки від «Фонду Порошенка» розповіли, чому стали волонтерами

140
Фото: Facebook Данила Бонд

За останній тиждень десятки запоріжців стали волонтерами. За цей період наше місто прийняло дві вантажівки з ліками та продуктами, які «Фонд Порошенка» закупив для Запорізької області. Набори першої необхідності призначені для родин військовослужбовців, людей з інвалідністю, багатодітних родин та літніх людей.

Доставкою пакунків займаються партійці Запорізької територіальної організації «Європейська Солідарність» та активісти ГО «Справа Громад» але, враховуючи велику кількість допомоги, в “ЄС” закликали небайдужих містян долучитись до доброї справи. На заклик відгукнулись десятки запоріжців. Своїми враженнями вже волонтери ділилися в соцмережах.


В “Європейській Солідарності” запевняють, що допомога запоріжцям триватиме.
“Якщо ви бажаєте долучитись до нашої волонтерської команди і допомагати мешканцям Запоріжжя і області в цей скрутний час реєструйтесь на сайті https://v2020.org.ua/ або телефонуйте за номером 099 755 53 82”, – зазначають в Запорізькій “ЄС”.

 

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...