Молодий митрополит відповів на закиди священнослужителів МП – ВІДЕО

331
Фото: Google.com

Новообраний Епіфаній звернувся до представників УПЦ МП з чітким меседжем – ніяких утисків не буде.

Більшість представників УПЦ МП страшили всіх, що після обрання прийняття Томосу віряни зазнаватимуть утисків. Зокрема, митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука (в миру Коваленко Андрій) звинувачував Варфоломія у використанні України для знищення УПЦ МП, назвавши дії Константинополя підривом позицій православ’я.

На одному з телеефірів Епіфаній розставив усі крапки завіривши, ніяких захватів храмів Московського патріархату з боку Православної церкви України не буде.

«Ніяких захватів храмів Московського патріархату з боку єдиної церкви не буде. Ті парафії, що захочуть приєднатися до української православної церкви – має бути тільки їх рішення. Добровільне. Проте без насилля, без якихось дій, які будуть провокувати в суспільстві нестабільність», – говорить він.

Також він наголосив, лише любов й повага мають бути основою на якій парафії переходитимуть з лона Російської православної церкви.

у Вінниці громада і парафіяни Свято-Преображенського собору УПЦ МП підтримали митрополита Вінницького і Барського Симеона і перейшли під юрисдикцію нової Православної церкви України.

Читайте також: Ватикан повідомив вельми болючу новину для Московської патріархії – архієпископ Євстратій (Зоря)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...