На Бердянськ: українські військові кораблі пройшли через Керченську протоку – ФОТО, ВІДЕО

267
Пошуково-рятувальне судно A500 «Донбас» та морський буксир A830 «Корець» під час переходу Керченської протоки. Фото: mil.in.ua

Як ми повідомляли раніше, 20 вересня пошуково-рятувальне судно A500 «Донбас» та морський буксир A830 «Корець» вирушили з Західної військово-морської бази ВМС України в Одесі до Бердянську, де стануть основою новоствореної військово-морської бази українського флоту на Азовському морі.

Вчора, 23 вересня, обидва українські військові кораблі пройшли міст, що сполучає Таманський півострів та окупований Крим (“Кримський міст”). Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Президент України Петро Порошенко привітав кораблі з виконанням завдання:

“Вітаю наші військові кораблі – пошуково-рятувальне судно A500 “Донбас” та морський буксир A830 “Корець” – з виходом в Азовське море.Ці судна стануть частиною новоствореної військово-морської бази українського флоту на Азові.Дякую екіпажам суден за бездоганно виконаний наказ!”, – написав Президент на своїй офіційній сторінці у Facebook.


Пошуково-рятувальне судно A500 «Донбас» та морський буксир A830 «Корець» під час переходу Керченської протоки. Фото: mil.in.ua

Судно «Донбас» планується використовувати для посилення інфраструктури флоту на Азовському морі. Так, на ньому можливе розміщення штабу майбутньої бази, місця для проживання військовослужбовців, склади та інші необхідні приміщення, який на сьогодні у даному регіоні немає.

A500 «Донбас». Фото: mil.in.ua

Морський буксир «Корець» призначений для буксирування і кантування інших суден і плавучих споруд у морі. Зараз можливе його переобладнання на мінний тральщик.

Нагадаємо, у Бердянську вже спустили на воду два бронекатери, а у Камбіні заявили про намір створити військову базу на Азовському морі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...