В Бердянську спустили на воду другий бронекатер: уряд планує створити військову базу на Азовському морі

491
Фото: facebook.com

Українська військово-морська присутність на Азовському морі посилюється. Про плани уряду створити там військово-морську базу повідомила прес-служба Кабінету міністрів.

«В Бердянську спущено на воду два артилерійські бронекатери Військово-морських сил України. Планується, що до кінця року на Азовському морі створять військово-морську базу ВМС Збройних сил України», – йдеться в повідомленні уряду.

У Кабміні сподіваються, що наявність такої бази дозволить адекватно реагувати на дії Росії в Азовському морі.

Нагадаємо, кризова ситуація для торгових суден, що обслуговуються в українських портах Азовського моря склалася з середини травня. Тоді російська сторона під виглядом військових навчань почала щодня на кілька годин затримувати торгові судна, які прямують з/до портів Бердянська та Маріуполя.

Нещодавно Президент Петро Порошенко провів засідання РНБО, на якому розглядалося питання заходів щодо національної безпеки в районі Азовського моря. РНБО затвердила комплекс заходів, спрямованих на захист національних інтересів в південних регіонах, акваторіях Азовського і Чорного морів. Зокрема мова йде про посилення військово-морської присутності в Азовському морі, створення там корабельно-катерного угруповання ВМС ЗСУ, розвитку відповідної інфраструктури та забезпечення підрозділів берегової оборони новітньою високоточною ракетною зброєю. Так, 11 вересня, до Бердянску прибув пешрий бронекатер.

Читайте також: Украина настаивает на введении санкций против черноморских портов РФ из-за блокады Азовского моря

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...