На Хортиці турецькі режисери знімають документальний фільм про запорізьких козаків – ВІДЕО

204
Фото: скріншот з відео facebook.com

Вчора, 18 липня, на території історико-культурного комплексу “Запорозька Січ” почалися зйомки документального фільму про козацьке бойове мистецтво. Про це повідомляють на офіційній Facebook-сторінці комплексу.

В рамках проекту його автори з Туреччини відвідують різні країни, які славляться своїми воїнами та вчаться їх майстерності. Запорізька Січ – вже п’яте місце, куди приїхала знімальна група проекту.

У Запоріжжі автори зануряться в побут, життя і тренування козаків та спробують опанувати мистецтво козацького бою. А через декілька днів учень буде складати іспит та покаже чому він зміг навчитись.

Ось як вчора запорізькі козаки зустрічали турецьких гостей:

Сьогодні на Історико-культурному комплексі "Запорозька січ" почалися зйомки документального фільму про козацьке бойове мистецтво. Це буде одна із серій циклу про бойові мистецтва світу.Пам'ятаєте козацький човен, який ми почали будувати? На таких човнах у XVII столітті козаки ходили в морські походи проти Османської імперії. А в наші дні турецькі режисери приїхали на Запорожжя, в колиску українського козацтва тренуватись козацькому мистецтву бою. Ідея полягає в тому щоб занурити турецького гостя в побут, життя і тренування козаків, та спробувати навчити його мистецтву козацького бою, а через декілька днів учень буде складати іспит та покаже чому він зміг навчитись.Зйомки триватимуть п'ять днів.Дивіться як сьогодні Запорізькі Січові Козаки / Zaporizhya Sich Cossacks зустрічали гостей. Далі будемо слідкувати ⚔#Хортиця#НаціональнийзаповідникХортиця#Запорозькасіч#козаки#турки#Запоріжжя#запоріжжютуристичномубути#Khortytsia#Khortytsya#NationalReserveKhortytsia#запорозькі_січові_козаки#кіно#cossackturkish_martial_arts

Опубліковано Хортиця Національний заповідник – National Reserve Khortytsya Середа, 18 липня 2018 р.

 

Сьогодні навчання та зйомка фільму про бойове мистецтво козаків продовжується. Турки опановують

“Сьогодні наш турецький учень кидає сокири. Є ще над чим працювати”, – кажуть козаки.

Опубліковано Хортиця Національний заповідник – National Reserve Khortytsya Четвер, 19 липня 2018 р.

Опубліковано Хортиця Національний заповідник – National Reserve Khortytsya Четвер, 19 липня 2018 р.

 

Делегація з Туреччини пробуде в Запоріжжі ще 4 дні – саме стільки ще триватимуть зйомки документального фільму на Хортиці.

Читайте також: В Запорожье сегодня доставили тело погибшего в Турции 57-летнего запорожца — фото

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...