На сесії Запорізької міськради просили відновлення державного регулювання цін на товари

198
Фотоілюстрація

25 березня, відбулася 49-а сесія Запорізької міськради, на яку не пускали журналістів та громадськість через карантин. Під час засідання підіймалося питання з приводу стрімкого підвищення цін на товари першої необхідності в супермаркетах, повідомляє пресслужба мерії. 

16 березня в Запоріжжі ввели карантин через загрозу поширення інфекції COVID-19. Ринки закрили, на окремі товари збільшився попит, запоріжці в буквальному сенсі «згрібали» з полиць продукти. Як результат ціни почали стрімко підійматися.

Понад тиждень тому в мерії навіть пообіцяли, що ціни на соціально значущі продовольчі товари не піднімуться. Варто зазначити, вони не мають таких повноважень. Радник міського голови Валерій Еделєв проводив нараду з представникам великих мереж «АТБ», «Апельмон», «Ситий чоловік», «Metro» з цього приводу. Проте, як ми бачимо, особливого результату перемови не дали.

Запорізькі депутати на чолі з головою міста Володимиром Буряк звернулися до центральної влади з проханням на період карантину поновити державне регулювання цін на товари першої необхідності.

За останній період в мережі «АТБ» фрукти та овочі здорожчали в понад два рази. Представництво супермаркету наголосило, що ціни дорожчатимуть й надалі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...