На Запоріжжі мисливці почали полювати на вовка, а він втік до іншого селища (ФОТО)

1083
Мисливці вбили лисиць та шакалів на території Крутоярівського лісництва під час полювання на звіра, який розтерзав десятки домашніх тварин. Вовка знайти чоловікам так і не вдалося. 

З 4 січня в селі Біленьке Запорізького району невідома істота шматує тіла свійських тварин. Постраждали десятки качок, курей, кролів та свиней. Мешканці селища звернулися за допомогою до поліції і єгерів. За попередньою інформацією правоохоронців, на тварин нападає вовк, який прийшов з Томаківського району Дніпропетровської області. Нещодавно місцеві мешканці натрапили на слід хижака.

В зв’язку зі зростанням кількості випадків нападу на свійських тварин, 12 січня мисливці почали полювання на диких тварин. На території ділянки №2 мисливських угідь Крутоярівського лісництва та за межами населених пунктів планували відстріл вовків, лисиць, єнотовидних собак, бродячих собак і котів, а також сірих ворон.

Вчора, 16 січня, стали відомі результати полювання на звіра. На сторінці поліцейських офіцерів Біленьківської ОТГ в Facebook повідомили, що перший етап ліквідації диких тварин – закінчено. Мисливці вбили лисиць та шакалів. Вказано, що безпритульні собаки та коти не постраждали, однак полювання припиняти не планують.

Шановні громадяни, Біленьківської ТГ. Сьогодні протягом дня, поліцейські офіцери громади Біленківської ТГ ,за допомогою поліцейських офіцерів Долінського ТГ та спільно з найкращими єгерями ,проводили ліквідацію диких тварин які приносять шкоду місцевим жителям, знищуючи сільсько господарську худобу.
На кінець дня були ліквідовані лисиці і шакали. Робота буде продовжена. Бездомні собаки та коти не постраждали, – вказано у повідомленні.

 

 

 

 

 

 

 

 

Олена Тимофієва, яка мешкає в селищі Канівске, опублікувала знімок прихованої камери, на якій зображений звір, схожий на вовка. Мешканці селищь припускають, що хижак вирішив поласувати свійськими тваринами в інших селищах.

Читайте також: Лисиця Аліса, яку шукали в Запоріжжі, повернулася додому (відео)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...