Нардепи із Запоріжжя висловилися з приводу єдиної православної церкви – голосування

331
Фото - Google
Український парламент сьогодні, 19 квітня, розглянув проект Постанови про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні (№8284). Його було підтримано.

Чотири запорізькі депутати-мажоритарники підтримали постанову щодо звернення Президента України Петра Порошенка до вселенського патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні. “За” проголосували 268 обранців, зокрема четверо запорізьких мажоритарників: троє з фракції “Солідарності” – Ігор Артюшенко, Сергй Валентиров та Микола Фролов, а також Олександр Пономарьов з групи “Воля народу”.

“Проти” проголосував нардеп Балицький з фракції “Опозиційний блок”, не став голосувати Володимир Бандуров з групу “Воля народу”. Решта запорізьких мажоритарників: Петро Сабашук і Вадим Кривахатько (“Солідарність”) та В’ячеслав Богуслаєв (“Воля народу”) були відсутні в сесійній залі. Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на дані поіменного голосування на сайті Верховної Ради.

Підтримка парламентом звернення Порошенка до вселенського патріарха Варфоломія – крок до незалежності української православної церкві, насамперед, від Москви. Президент вважає, що автокефалія православної церкви поховає “Русскій мір”.

Читайте також: Александр Син, объявленный раннее Генпрокуратурой в розыск, нашелся в Запорожье

загрузка...